סנטורס מחוברת למערכת ההזמנה של חברות התעופה הבינלאומית ומאפשרת לבצע השוואה של טיסות זולות לחו"ל באופן פשוט וידידותי.יעדים נוספים
כיוון אחד
הלוך ושוב
רב יעדים
מבוגרים
ילדים
תינוקות
גיל הזהב
מבוגרים
ילדים
  • חבילת נופש
  • טיסות שכר
* מבוססות על טיסות שכר
טיסה מלון טיסה ומלון
הלוך ושוב כיוון אחד
מבוגר
ילד

טיסות אייר פראנס

היותה של צרפת אחת המדינות היותר נחשקות על ידי התייר הממוצע היא עובדה מוגמרת. המוני אנשים פוקדים בכל יום ולאורך כל השנה את המדינה היפהפייה הזו, כשרובם עושים זאת בעיר האורות פריז, בעוד אחרים מבקרים גם בשאר חלקי המדינה כמו מארסיי, ניס, קורסיקה ועוד.

טיסות אייר פראנס מבן גוריון לשארל דה גול

טיסות אייר פראנסמהסיבה הזו, אין זה מפתיע שאחת הטיסות בעלת התדירות הגבוהה ביותר שיוצאת מישראל היא טיסה לצרפת. ישראלים רבים מבקרים במדינה ונהנים מהמחזות הנפלאים שבה ובעיקר בבירתה, כמו לדוגמא מגדל אייפל, שער הניצחון ושדרות השאנז אליזה. אחת מחברות התעופה הבולטות שדואגות לטיסות אלה, ואולי החברה איתה תזכו להנאה הכי גדולה של טיסה לצרפת, זוהי חברת אייר פראנס.

טיסות אייר פראנס מפריז לישראל ובחזרה יוצאות שלוש פעמים ביום, מנמל התעופה בן גוריון לנמל התעופה שארל דה גול, ולהיפך. בנוסף, שלוש פעמים בשבוע ניתן לעלות על טיסות ישירות של חברת התעופה הצרפתית ולהמריא גם לניס ולמארסיי. כמובן שמלבד הטיסות מישראל לפריז, מציעה חברת התעופה הלאומית של צרפת עוד אפשרויות המראה נוספות הכוללות בין היתר את היעדים לונדון באנגליה, ניו יורק בארצות הברית, רומא באיטליה וברלין בגרמניה. חברת התעופה הצרפתית היא אחת מחברות התעופה הבולטות והמובילות בעולם, ועקב השתייכותה לברית התעופה העולמית Skyteam היא מציעה מגוון רחב של הטבות שכנראה לא תמצאו בחברות תעופה אחרות.

 

ההיסטוריה של חברת התעופה הלאומית של צרפת- חברת אייר פראנס

 

ההיסטוריה של אייר פראנס היא היסטוריה ותיקה. בשנת 1933 הוקמה החברה וסיפקה טיסות לצרפת ובחזרה, כשלצידן דאגה להפעיל קווים גם למושבות הצרפתיות בצפון אפריקה. בשנת 1946 הולאמה החברה והפכה באופן רשמי לחברת התעופה הבכירה של המדינה הצרפתית, כשבשנת 2003 התמזגה אייר פראנס עם חברת התעופה ההולנדית KLM  וכיום הן פועלות כחברה גדולה ומאוחדת.

המטוסים האיכותיים והבטוחים שמציעה החברה, יחד עם מגוון הטיסות הרב שהיא מציעה, הפכו את טיסות אייר פראנס לאחת מהטיסות המבוקשות ביותר בעולם על ידי תיירים ברחבי הגלובוס. כמו בעולם, כך בישראל, אנשים רבים בטרם רוכשים כרטיסי טיסה ליעד המבוקש, בודקים אם חברת התעופה הצרפתית מספקת טיסה למקום אליו הם מעוניינים להגיע, על מנת שגם בדרך לשם הם יזכו לשירות המיוחד והאיכותי של חברת התעופה הלאומית של צרפת. 


5 

מחפשים עוד חברות תעופה שמפעילות קווים לפריז? היכנסו לדף טיסות אל על לפריז

סנטורס בעלת רשיון למכירת כרטיסי טיסה של כל החברות התעופה

הרשמו למועדון הלקוחות של סנטורס

האתר נבנה ע"י אמדאוס ישראל
   אתר מאובטח       
2016 © כל הזכויות שמורות suntours