סנטורס מחוברת למערכת ההזמנה של חברות התעופה הבינלאומית ומאפשרת לבצע השוואה של טיסות זולות לחו"ל באופן פשוט וידידותי.יעדים נוספים
כיוון אחד
הלוך ושוב
רב יעדים
מבוגרים
ילדים
תינוקות
גיל הזהב
מבוגרים
ילדים
  • חבילת נופש
  • טיסות שכר
* מבוססות על טיסות שכר
טיסה מלון טיסה ומלון
הלוך ושוב כיוון אחד
מבוגר
ילד

אל על מחלקת עסקים

עבור רוב האנשים טיסה לחו"ל היא חגיגה. זו ההזדמנות שלהם לנוח מעט מהעבודה הרבה ומחיי היום-יום, הם יכולים להסתובב בין מרכז קניות כזה או אחר באופן חופשי, לשבת במסעדות וללון בבתי מלון איכותיים. עם זאת, ישנם אנשים אחרים עבורם חו"ל הוא לא תמיד סיבה למסיבה. אנשים אלה טסים לחו"ל מטעם העבודה, קובעים פגישות, מעבירים השתלמויות ומציגים פרזנטציות.

מה הייחוד של מחלקת העסקים של אל על

אל על מחלקת עסקיםאותם אנשים שטסים לשם העבודה הם לרוב אנשים עסקים שממריאים על מנת לסגור עסקאות עם השוק הבינלאומי במדינות שונות ברחבי הגלובוס, או עובדים בחברה בינלאומית שטסים לאחד הסניפים העולמיים של החברה בה הם עובדים על מנת ללמוד וללמד. ברוב המקרים, באנשים אלה תוכלו להיתקל במחלקת העסקים של המטוס ולא במחלקת התיירים. מדוע? מאחר שבדרך כלל זמנם של אנשים אלה קצר, הם צריכים לחסוך כל דקה אותה הם יכולים, נאלצים לעבוד לעיתים אפילו תוך כדי טיסה או לחילופין מנסים לתפוס תנומה קצרה במהלך הטיסה.

אל על מחלקת עסקים מזן אחר

יחד עם זאת, דומה כי לא בכל חברת תעופה מחלקת העסקים הינה באותה הסטנדרטיים, ולכן חשוב מאוד עבור אנשי העסקים הללו לבחור במחלקת עסקים של חברת תעופה שמבינה את הצרכים שלהם, ויכולה לענות עליהם בצורה הטובה ביותר, בדיוק כמו מחלקת העסקים של חברת התעופה הלאומית של ישראל. אל על מחלקת עסקים מציגה שלל אפשרויות לנוסעיה שיאפשרו להם להכין את עצמם בצורה הטובה ביותר בטרם הינם מגיעים אל היעד ומתחילים בעבודתם, הן במשך שהייתם באוויר והן בטיפול המסור לו הם זוכים עוד על הקרקע.

 

אילו שירותים מציעה אל על במחלקת עסקים

 

מחלקת העסקים של אל על מאפשרת לנוסעיה שירותים יוקרתיים עוד בנמל התעופה, בטרם הם עולים אל המטוס. השירותים הללו כוללים יחס אישי בדלפקי הקרקע, שם הם יוכלו לעשות צ'ק אין באיזור המוקצה במיוחד ללקוחות המחלקה, על מנת שהם יוכלו לסיים את התהליך במהרה ולקבל עזרה בכל דבר לו יזדקקו. שירותי אל על מחלקת עסקים מציעים גם כניסה לטרקלין המלך דוד, שם נוסעי המחלקה יוכלו להירגע בטרם הם עולים למטוס באמצעות כורסאות מסאז' מפנקות וכיבוד עשיר.

 

גם בטיסה עצמה ייהנו נוסעי המחלקה מהשירות לו הם זוכים בחברת אל על, באמצעות שקעים למחשב הנייד בכל מושב, על מנת שיוכלו לעבוד עליו תוך כדי הטיסה במידת הצורך, כשלחילופין אם הם יהיו מעוניינים במנוחה, הם יוכלו להתרווח על אחד משני סוגי מושבים, מושב שכולל הדום עליו ניתן להניח את הרגליים או מושב שמוטה עד למצב של מיטה, בו הם יוכלו לחטוף תנומה.

5 

סנטורס בעלת רשיון למכירת כרטיסי טיסה של כל החברות התעופה

הרשמו למועדון הלקוחות של סנטורס

האתר נבנה ע"י אמדאוס ישראל
   אתר מאובטח       
2016 © כל הזכויות שמורות suntours