סנטורס מחוברת למערכת ההזמנה של חברות התעופה הבינלאומית ומאפשרת לבצע השוואה של טיסות זולות לחו"ל באופן פשוט וידידותי.יעדים נוספים
כיוון אחד
הלוך ושוב
רב יעדים
מבוגרים
ילדים
תינוקות
גיל הזהב
מבוגרים
ילדים
  • חבילת נופש
  • טיסות שכר
* מבוססות על טיסות שכר
טיסה מלון טיסה ומלון
הלוך ושוב כיוון אחד
מבוגר
ילד

אל על מבצעים

אין מחלוקת על כך שהדרך הטובה ביותר לטוס מישראל ליעדים שונים בעולם היא באמצעות טיסות של אל על מבצעים. חברת התעופה המובילה של ישראל מספקת לכל נוסע חוויה יוצאת דופן, שמתחילה בשירות אותו הוא מקבל עוד בקרקע בטרם עולה על הטיסה הלוך, ומסתיימת עם הנחיתה חזרה בישראל בטיסה חזור.

אל על מבצעים לתאילנד

ולעיתים, על מנת לאפשר לציבור הלקוחות הרחב של החברה ליהנות עוד יותר משירותיה יוצאי הדופן, אל על יוצאת במבצעים שונים במטרה לבוא לקראת הצרכן, להלן התייר, ולאפשר לו גם ליהנות מעצם הנסיעה עם חברת התעופה הישראלית וגם מעצם קיום המבצע. כדי שכל אחד יוכל ליהנות ממבצע אחר, מציעה חברת אל על מבצעים שונים. כמובן שהמבצע הבולט ביותר והמבוקש ביותר הינו מבצע במסגרתו מציעה חברת התעופה מחירים מוזלים ליעדים שונים מסביב לעולם, כשכמובן שככל שהיעד יותר אטרקטיבי ויותר מתוייר, כך גם הביקוש לכרטיסי טיסה במסגרת המבצע רב יותר. אחד היעדים אליהם אל על מציעה מבצעים הוא תאילנד. המדינה האקזוטית ששוכנת באסיה היא מדינה שמושכת אליה תיירים רבים בשל החופים היפהפיים שלה, בשל המסיבות הבלתי נגמרות שהיא מציעה ובשל המחירים הזולים עד מאוד שהיא מבקשת עבור פריטים רבים, מה שמאפשר לישראלים רבים לשוב ממנה עם מזוודות מלאות בכל טוב. עם זאת, אנשים רבים נמנעים מטיסה לתאילנד לחלוטין, או בוחרים ללכת בדרכים ארוכות יותר ומסוכנות הרבה יותר, רק על מנת לחסוך כמה שקלים. לכן, כשאל על מציעה מבצע עם מחירים מיוחדים לטיסה לתאילנד, הביקוש גבוה מאוד.

 

אל על מבצעים לחופשה זוגית בפריז

אבל לא רק יעדים מרוחקים יחסית מציעה אל על, אלא גם ליעדים קרובים יותר, שגם עבורם הביקוש הינו גבוה באופן תמידי, אך ברגע שמציעה חברת אל על מבצעים ליעדים הללו, הביקוש מוכפל ואף משולש. כך למשל המקרה של אחת מהערים הרומנטיות ביותר בעולם, פריז. עיר האורות היא אחת הערים המבוקשות ביותר על ידי התייר, ולא רק על ידי התייר הישראלי. לכן, ברגע שאל על מציעה מחירים אטרקטיביים לחופשה זוגית בבירת צרפת ומורידה את מחירי הטיסות לזוג, מתקבלות פניות רבות בבקשה לרכוש כרטיסים ולעלות על אחת מהטיסות בתאריכים ובשעות בהן המבצע תקף, כאשר אנשים רבים משתדלים להזמין את הכרטיסים הללו באופן מהיר יחסית, על מנת לא להחמיץ את תקופת המבצע.

5 

סנטורס בעלת רשיון למכירת כרטיסי טיסה של כל החברות התעופה

הרשמו למועדון הלקוחות של סנטורס

האתר נבנה ע"י אמדאוס ישראל
   אתר מאובטח       
2016 © כל הזכויות שמורות suntours