סנטורס מחוברת למערכת ההזמנה של חברות התעופה הבינלאומית ומאפשרת לבצע השוואה של טיסות זולות לחו"ל באופן פשוט וידידותי.יעדים נוספים
כיוון אחד
הלוך ושוב
רב יעדים
מבוגרים
ילדים
תינוקות
גיל הזהב
מבוגרים
ילדים
  • חבילת נופש
  • טיסות שכר
* מבוססות על טיסות שכר
טיסה מלון טיסה ומלון
הלוך ושוב כיוון אחד
מבוגר
ילד

מועדון הנוסע המתמיד של אל-על

בכל טיסה לחו"ל תמיד עולות בנו שוב ושוב אותן השאיפות ואותן החלומות. למשל, שהדיילת תתבלבל בעת עלייתנו למטוס ותשלח אותנו להתרווח במחלקה הראשונה במקום להידחס כמו בקופסת סרדינים במחלקת התיירים, שיעניקו לנו כניסה בחינם לטרקלין המפואר בנמל התעופה של בן גוריון, או שלא יחייבו לנו את חשבון האשראי עבור כרטיס הטיסה שזה עתה רכשנו.

כיצד הופכים את החלומות למציאות?

אך כל אלה ממש לא מוכרחים להיות חלומות. יש אנשים בשבילם החלומות הללו, אותם רובנו חולמים, הם חלק בלתי נפרד מחייהם, והם אפילו יכולים להיות חלק מחייכם. האנשים עבורם שאיפות אלה הם חיי היומיום הם חברי מועדון הנוסע המתמיד של אל-על. אנשים אלה נמנים על מחזיקי כרטיס הנוסע המתמיד של חברת התעופה הלאומית של ישראל, מה שמאפשר להם ליהנות מהטבות יוצאות דופן לקראת ובמהלך כל טיסה באמצעותה הם ממריאים אל היעד הבא.

 

ממה נהנים חברי מועדון הנוסע המתמיד של אל-על

המטרה הגדולה של כל חבר במועדון זה הוא לצבור כמה שיותר נקודות, שמוענקים בהתאם למיילים הנצברים על ידי כל נוסע במהלך טיסותיו, דבר שמקנה להם אפשרויות שונות ליהנות מהטבות נבחרות. חברי מועדון הנוסע המתמיד של אל-על יכולים ליהנות למשל משדרוג ללא עלות של המחלקה בה הם תכננו לנסוע, לדוגמא לשלם על מחלקת העסקים ותמורת נקודות להשתדרג למחלקה הראשונה. כמו כן הם יכולים לקבל הנחה כספית עבור כרטיס הטיסה אותו רכשו, כשבתנאים מסויימים הם יכולים לזכות בו אפילו בחינם.

 

מי מקבל הטבות מיוחדות בנסיעה לחו"ל

עבור קבוצת האנשים הראשונה, ההטבות אותן הן יוכלו לקבל במסגרת נסיעות לחו"ל הן כאלה אותם הם ימצאו ברחבי האינטרנט או בחברות התעופה השונות, שמציעות חבילות נופש ליעד מסוים במחירים זולים יותר מבדרך כלל, או כאלה של טיסות מוזלות ברגע האחרון. עבור קבוצת האנשים השניה, האפשרות להטבות בטיסות לחו"ל היא כבר הרבה יותר מעניינת, ולמעשה באה לידי ביטוי במספר מילים פשוטות- מועדון הנוסע המתמיד של אל על. מועדון הנוסע המתמיד של חברת התעופה הלאומית של ישראל, מעניק לכל חבר בו הטבות יוצאות דופן ואיכותיות במיוחד. כל נוסע שנרשם לכרטיס המועדון של הנוסע המתמיד זכאי לקבל הטבות מיוחדות, זאת תמורת נקודות אותן הוא צובר בהתאם לכמות המיילים אותה הוא עובר במהלך נסיעתו.

למה זכאים חברי מועדון הנוסע המתמיד של אל על

ההטבות להן זכאי כל מי שהופך לחלק מהמועדון האקסקלוסיבי של אל על הן רבות ומגוונות. חברי מועדון הנוסע המתמיד יכולים למשל לרכוש כרטיסי טיסה במחירים זולים יותר מהמחיר המקורי ליעדים שונים בעולם תמורת הנקודות אותן הם צברו. כמו כן, יכולים חברי מועדון הנוסע המתמיד של אל על לקבל לעיתים אף כרטיס טיסה בחינם ליעדים נבחרים, כשכמובן גם כאן זה כפוף לנקודות אותן הן צברו בכרטיס במהלך נסיעותיהם ברחבי הגלובוס. עוד הטבה לה זוכים חברי המועדון היא שדרוג המחלקה בה הם נוסעים במסגרת אחת הטיסות אותן הם בוחרים. כך למשל, אם רכשתם כרטיס טיסה למחלקת התיירים והנכם חברי מועדון הנוסע המתמיד, תוכלו לשדרג אותו לכרטיס טיסה במחלקת העסקים ללא עלות.


5  

סנטורס בעלת רשיון למכירת כרטיסי טיסה של כל החברות התעופה

הרשמו למועדון הלקוחות של סנטורס

האתר נבנה ע"י אמדאוס ישראל
   אתר מאובטח       
2016 © כל הזכויות שמורות suntours