סנטורס מחוברת למערכת ההזמנה של חברות התעופה הבינלאומית ומאפשרת לבצע השוואה של טיסות זולות לחו"ל באופן פשוט וידידותי.יעדים נוספים
כיוון אחד
הלוך ושוב
רב יעדים
מבוגרים
ילדים
תינוקות
גיל הזהב
מבוגרים
ילדים
  • חבילת נופש
  • טיסות שכר
* מבוססות על טיסות שכר
טיסה מלון טיסה ומלון
הלוך ושוב כיוון אחד
מבוגר
ילד

טיסות אל על ספונטני

חופשה בחו"ל היא בדרך כלל לא תענוג זול כל כך. ישנה הוצאה גבוהה על המלונות בהם תלונו במהלך החופשה, תבזבזו סכומים גבוהים על מזון, בין אם במסעדות ובין אם בשווקים המקומיים, ואפילו התחבורה ממקום למקום והכניסה לאתרים שונים, תעלה לכם לא מעט. לכן, אם ניתן לחסוך מעט במחיר כרטיס הטיסה, מדוע לא לעשות זאת?

מיהם האנשים שמעדיפים טיסות של הרגע האחרון?

אנשים רבים שמתכוננים לקראת ההוצאות הגבוהות של הטיול לחו"ל, מעדיפים להמתין מעט, ובמקום להזמין טיסה מראש במחיר מלא, מנסים לתפוס דיל של הרגע האחרון, במה שעשוי להוזיל להם, לעיתים אף משמעותית, את מחיר הטיסה כגון אל על מבצעים. השאלה הגדולה היא כיצד טיסה ממש ברגע האחרון בכלל מתאפשרת?איך אנשים מסוגלים לעזוב את הכל בין רגע, לעלות על מטוס תוך מספר שעות , ולהמריא ליעד כלשהו? אולי זה מפתיע, אך יש כאלה שמסוגלים, ואפילו מעדיפים לטוס כך. אנשים אלה הינם מגוונים ונעים על הציר שבין אלה שמעוניינים להפתיע את אחד מבני הזוג וחוששים שמא בן הזוג יגלה אודות החופשה אותה תכננו עבורו, דרך אנשים עבורם היעד אינו משמעותי, אלא העדיפות המרכזית היא עבור טיסה בתאריך שנבחר מראש ובו יש להם חופש מהעבודה, ועד כאלה שלפתע מחליטים שהם מוכרחים חופש משגרת היום-יום שלהם, ומעוניינים לעלות על הטיסה הקרובה לחו"ל. טיסות אל על ספונטני מאפשרות לכל האנשים הללו להגשים את שאיפתם, כשכמובן כולם מקבלים בונוס גדול בדמות המחיר.

טיסות אל על ספונטני-מחיר אטרקטיבי לטיסות אטרקטיביות

לא ניתן להכחיש זאת, המחיר משחק תפקיד משמעותי מאוד אצל כל אלה שמחליטים לטוס לחו"ל באמצעות מועדון הנוסע המתמיד של אל-על. לא משנה כיצד נהפוך זאת, ברוב המקרים יהיה הרבה פחות נוח לקבוע חופשה כיומיים או שלושה לפני טיסה, אם לא למטה מכך, אך אצל אנשים רבים המחיר המאוד אטרקטיבי שמוצע להם עבור הטיסה, גורם להם להעדיף להמריא בהתראה קצרה במחיר מוזל, מאשר לתכנן הכל מראש אך לשלם מחיר גבוה יותר. לצד המחיר, אחד מהיתרונות הבולטים הנוספים של טיסות אל על ספונטני, היא ההתרגשות שפועמת בכל מי שטס לחו"ל ברגע האחרון. לחשוב שעד לפני רגע היית בטוח שאתה נשאר בארץ ולפתע אתה מאבק את המזוודות, מחפש אחר הדרכונים ואורז בגדי חורף כשאתה לבוש בחולצה קצרה, מעבירה בגוף תחושה מיוחדת, כזו אותה אנחנו לא מרגישים בדרך כלל.   

5 

סנטורס בעלת רשיון למכירת כרטיסי טיסה של כל החברות התעופה

הרשמו למועדון הלקוחות של סנטורס

האתר נבנה ע"י אמדאוס ישראל
   אתר מאובטח       
2016 © כל הזכויות שמורות suntours