סנטורס מחוברת למערכת ההזמנה של חברות התעופה הבינלאומית ומאפשרת לבצע השוואה של טיסות זולות לחו"ל באופן פשוט וידידותי.יעדים נוספים
כיוון אחד
הלוך ושוב
רב יעדים
מבוגרים
ילדים
תינוקות
גיל הזהב
מבוגרים
ילדים
  • חבילת נופש
  • טיסות שכר
* מבוססות על טיסות שכר
טיסה מלון טיסה ומלון
הלוך ושוב כיוון אחד
מבוגר
ילד

טיול באירופה

אין בכלל ספק שהיבשת המתויירת ביותר והאהובה ביותר על ידי התייר הישראלי היא יבשת אירופה. העובדה שהיבשת האירופית הינה הקרובה אלינו ביותר, בנוסף לכך שהיא משופעת מדינות מרהיבות, מושכת אליה מספר רב של תיירים מישראל שמעדיפים טיול באירופה, אך כמובן שגם משאר העולם.

טיול באירופה ברכב, באופניים או עם מגלשי סקי

טיול באירופהמדינות רבות ביבשת תוכלו לחצות באמצעות רכב שכור או לחילופין באמצעות תחבורה ציבורית, כשבדרך כלל זו תהיה הרכבת. מדינות כמו גרמניה,שוויץ ומדינות נוספות צמודות האחת לשניה וגובלות אלה באלה, ומאפשרות לעבור בלא שום קושי בין זו לזו. טיול באירופה אפשר לעשות גם על גבי אופניים, ורבים אכן עושים זאת. ישנם מסלולים יפהפיים ברחבי איטליה או צרפת למשל, שמאפשרים לרוכבים, בין אם הם רוכבים מנוסים ואפילו אם הם רוכבים מתחילים, לצלוח מסלולים ארוכים במשך ימים, כשתוך כדי הם עוברים אל מול נופים מרשימים ועוצרי נשימה. אל הטיול באירופה יוכל התייר לצאת גם במטרה לערוך טיול סקי. כל שעליו יהיה לעשות הוא להגיע לפסגות מושלגות ולאחד מאתרי הסקי הרבים שיש ביבשת, כמו למשל באוסטריה, ברומניה או באנדורה, שם הוא יוכל גם לגלוש על המדרונות הלבנים, גם ליהנות מחיי לילה תוססים וגם לצפות בכמה מהמראות המרשימים ביותר שיש.

טיול באירופה בעיר אחת ויחידה

כפי שניתן לראות נסיעה לאירופה מעניקה אפשרויות רבות ומהנות לתייר, אותם עליו לנצל עד תום. עם זאת, גם מבלי לעבור ברכב בין מדינה למדינה, מבלי לרכב על אופניים למרחקים ארוכים וללא כל חליפת סקי וסנובורד, אפשר ליהנות מהיבשת. טיול באירופה יכול להיות גם טיול בו תתרכזו אך ורק במדינה אחת, או אפילו בעיר אחת, שם תוכלו ללון באחד מהמלונות של העיר, לטייל בין המקומות התיירותיים הבולטים שלה ולהתוודע לתושבים ולתרבות המקומית.


5 

סנטורס בעלת רשיון למכירת כרטיסי טיסה של כל החברות התעופה

הרשמו למועדון הלקוחות של סנטורס

האתר נבנה ע"י אמדאוס ישראל
   אתר מאובטח       
2016 © כל הזכויות שמורות suntours