סנטורס מחוברת למערכת ההזמנה של חברות התעופה הבינלאומית ומאפשרת לבצע השוואה של טיסות זולות לחו"ל באופן פשוט וידידותי.יעדים נוספים
כיוון אחד
הלוך ושוב
רב יעדים
מבוגרים
ילדים
תינוקות
גיל הזהב
מבוגרים
ילדים
  • חבילת נופש
  • טיסות שכר
* מבוססות על טיסות שכר
טיסה מלון טיסה ומלון
הלוך ושוב כיוון אחד
מבוגר
ילד

טיסה ללקוחות עסקיים

טיסה לחו"ל בשביל אנשים רבים היא טיסה לשם החוויה. טסים ליעד מסוים, לנים בבית מלון מהודר, אוכלים במסעדות מפוארות ובעיקר מסתובבים בין אתר תיירותי אחד למשנהו. אך יש כאלה שלא ממריאים מישראל ליעדים שונים בעולם דווקא בשביל ההנאה והכיף, אלא עושים זאת מתוקף תפקידם.

היתרונות של טיסה ללקוחות עסקיים

טיסה ללקוחות עסקייםאנשים רבים, החל מעובדים יחסית זוטרים של חברות גדולות ובינלאומיות ועד מנהלים בכירים, טסים חדשות לבקרים ליעדים שונים מסביב לעולם על מנת להגיע לפגישות עסקיות, להשתלמויות לימודיות בחברת האם של מקום העבודה שלהם או כדי להציג את פועליהם בכנסים בינלאומיים. ומאחר שזמנם של אנשים אלה קצר, והמלאכה אותה יש להם לעשות הינה מרובה, אחד הפתרונות הטובים ביותר עבורם הוא טיסה ללקוחות עסקיים. טיסה זו היא טיסה שתצא מיעד מסוים ותגיע אל יעד מסוים כמו כל טיסה אחרת, רק עם כמה הטבות נוספות. כך למשל, נוסעי הטיסה ללקוחות עסקיים יוכלו ליהנות מהנפקת כרטיסי טיסה, משוברי מלון ומקבלת רכב מושכר ביעד באופן מיידי. פעמים רבות פגישות עסקיות נסגרות מהיום למחר, מה שמקשה על הנוסע לתאם טיסה ומלון ביעד הנבחר, אך עם שירות הטיסות ללקוחות עסקיים של סנטורס, הבעיה נפתרת בלא שום קושי, בוודאי בעזרת העובדה שבמקרים דחופים הנוסע יוכל לזכות לשירות של 24 שעות ביממה.

 

הטבות נוספות ללקוחות עסקיים

בנוסף, יוכל הנוסע ליהנות מהזמנת אוכל מיוחד בטיסה, למשל אם הינו מעוניין באוכל כשר בחברת תעופה זרה, או באוכל צמחוני היה והוא לא אוכל בשר. רכישת כרטיס טיסה ללקוחות עסקיים תעניק לכם טיפול מפנק לא רק לפני הטיסה ובמהלכה, אלא גם לאחר שתגיעו אל היעד המבוקש, לדוגמא אם תיאלצו להוסיף עוד לילה במלון או להשאיר אצלכם את הרכב המושכר למספר שעות נוספות, כשגם לשם כך נעמוד לשירותכם.


5  

סנטורס בעלת רשיון למכירת כרטיסי טיסה של כל החברות התעופה

הרשמו למועדון הלקוחות של סנטורס

האתר נבנה ע"י אמדאוס ישראל
   אתר מאובטח       
2016 © כל הזכויות שמורות suntours