סנטורס מחוברת למערכת ההזמנה של חברות התעופה הבינלאומית ומאפשרת לבצע השוואה של טיסות זולות לחו"ל באופן פשוט וידידותי.יעדים נוספים
כיוון אחד
הלוך ושוב
רב יעדים
מבוגרים
ילדים
תינוקות
גיל הזהב
מבוגרים
ילדים
  • חבילת נופש
  • טיסות שכר
* מבוססות על טיסות שכר
טיסה מלון טיסה ומלון
הלוך ושוב כיוון אחד
מבוגר
ילד

טוס וסע באירופה

אחד הדברים הנוחים ביותר בטיול ברחבי אירופה הוא רכב צמוד. נכון, התחבורה הציבורית באירופה עוברת בין התחנות בתדירות גבוהה ולמרות שהיא אינה זולה, היא לבטח לא יקרה, אך יחד עם זאת, היא לא יכולה להתחרות בנוחות של רכב שכור בו אנו יכולים לנסוע ממקום למקום ללא תלות באף גורם.

מדוע השכרת רכב באירופה כל כך חשובה

טוס וסע באירופהבאמצעות רכב הרבה יותר קל לטייל ברחבי היבשת. ישנן ערים שונות באי אילו מדינות ביבשת, אליהן דרכי ההגעה באמצעות אוטובוס או רכבת תחתית הינן מסובכות, כשלעומת זאת בעזרת רכב נוח מאוד להגיע אליהן, ואפילו בדיוק לנקודה בה שאפתם לעצור. גם בין מדינה למדינה הרבה יותר נוח להתנייד באמצעות רכב, מאחר שמדינות רבות גובלות האחת בשניה, ובאמצעות המכונית תוכלו לעבור תוך מספר שעות בין מספר מדינות. בדיוק מהסיבות הללו, כל כך מומלץ לשכור רכב בטיול ברחבי יבשת אירופה, גם אם הינכם נשארים במדינה אחת בלבד. הדרך הטובה ביותר לשכור רכב היא באמצעות חבילות טוס וסע באירופה, כאשר העיקרון של חבילות אלה הינו פשוט מאוד. יחד עם כרטיסי הטיסה אותם אתם מזמינים, תוכלו לסגור כבר מהארץ את תהליך השכרת הרכב, על מנת שלא תיאלצו להתמודד עם הבירוקרטיה הצפויה במדינה זרה, וכדי שהרכב יחכה לכם עם צאתכם משדה התעופה.

 

חבילות טוס וסע באירופה - הדרך הטובה ביותר לשכור רכב

באמצעות טוס וסע תוכלו למעשה להקל על עצמכם משמעותית. הרי בעת הגעה לארץ אחרת, לא ניתן לדעת היכן נמצאת הסוכנות הקרובה ביותר לשדה התעופה, כפי שלא תוכלו לדעת במידה ותרצו לעבור בין מדינות, האם עומדת בפניכם האפשרות לשכור רכב בגרמניה למשל, ולהחזיר אותו בצרפת. טוס וסע באירופה מאפשר לכם להתכונן כראוי לכל תרחיש, מאחר שכבר מהארץ אתם יודעים בדיוק מתי אתם מקבלים את הרכב, היכן ולכמה זמן.

סנטורס מציעה מגוון רחב של חבילות טוס וסע אותם תוכלו למצוא באמצעות מנוע החיפוש שלנו או לחילופין צרו קשר עם אחד ממומחי הנסיעות שלנו בטלפון 1-800-377-777

5  

סנטורס בעלת רשיון למכירת כרטיסי טיסה של כל החברות התעופה

הרשמו למועדון הלקוחות של סנטורס

האתר נבנה ע"י אמדאוס ישראל
   אתר מאובטח       
2016 © כל הזכויות שמורות suntours