סנטורס מחוברת למערכת ההזמנה של חברות התעופה הבינלאומית ומאפשרת לבצע השוואה של טיסות זולות לחו"ל באופן פשוט וידידותי.יעדים נוספים
כיוון אחד
הלוך ושוב
רב יעדים
מבוגרים
ילדים
תינוקות
גיל הזהב
מבוגרים
ילדים
  • חבילת נופש
  • טיסות שכר
* מבוססות על טיסות שכר
טיסה מלון טיסה ומלון
הלוך ושוב כיוון אחד
מבוגר
ילד

הזמנת טיסות באינטרנט

אחד הדברים אותם היה נהוג לעשות בעבר, וכיום ככל הנראה רובנו מסתכלים אחורה ומתפלאים כיצד עשינו זאת, הוא הזמנת חופשה בחו"ל באמצעות סוכן נסיעות. היום, כשהכל נעשה בצורה ממוחשבת ונמצא במרחק של לחיצה קטנה על העכבר, ניתן לעשות הכל בעזרת האינטרנט - הזמנת טיסות באינטרנט היא הדרך הנוחה ביותר להזמין את החופשה המשולמת שלך.

יתרון הזמנת טיסות באינטרנט

הזמנת טיסות באינטרנטהדבר המרכזי ביותר בתכנון החופשה שלנו הוא הזמנת כרטיסי הטיסה. אין ספק שהתפתחות האינטרנט עשתה לתיירים רק טוב. אם בעבר הם היו מזמינים או דרך סוכן הנסיעות או מתקשרים אל חברת התעופה עצמה ומזמינים דרכה, בדרך כלל במחירים לא אטרקטיביים וזאת בלשון המעטה, כיום שפע האפשרויות המוצעות ברחבי הרשת מאפשרות לכל אדם לבדוק ולהשוות מחירים בין אתר אינטרנט אחד למשנהו ובין חברות התעופה השונות. לעיתים, הזמנת טיסות באינטרנט מאפשרת גם לקבל הנחה נוספת, על מחיר נמוך ממילא, הנחה אותה לא הייתם מקבלים אם הייתם מזמינים למשל באמצעות הטלפון. הזמנת הטיסות באינטרנט הינה פשוטה למדי ונעשית בשני שלבים. השלב הראשון הוא השלב בו האדם שמעוניין לטוס מחליט לבדוק ברחבי הרשת היכן הוא יכול למצוא את הטיסה הזולה ביותר המוצעת ליעד אליו הוא מעוניין להגיע. האפשרויות לשלב זה הינן רבות ונעות בין כניסה לאתרי האינטרנט הרשמיים של חברות התעופה, שם, אלא אם כן יהיה מבצע מיוחד, תיתקלו במחיר הגבוה ביותר, לבין כניסה לאתר אחד שמרכז בתוכו את כל הטיסות ליעד המסוים ובתאריך הנבחר ומאפשר לכם להשוות בזמן אמת בין מחירי הטיסות של כל חברות התעופה השונות.

 

מה עוד ניתן להזמין עבור החופשה בחו"ל מלבד טיסות

השלב השני הוא הזמנת הטיסה עצמה. לאחר שהחלטתם עם איזו חברה אתם מעוניינים לטוס או מה המחיר האטרקטיבי ביותר שיש בתאריך הנבחר, עליכם לאשר את ההזמנה באמצעות האתר. אין כמובן מה להיבהל, מאחר ותהליך הזמנת טיסות באינטרנט הינו תהליך פשוט, וכל שעליכם הוא ללחוץ על כפתור הרכישה של הטיסה שבחרתם, ולהזין את כל הפרטים המבוקשים מכם, על מנת שיונפק עבורכם כרטיס טיסה איתו תוכלו להמריא אל החופשה לה אתם מצפים כבר זמן רב. כמובן שמלבד הזמנת הטיסות עצמן, גם את שאר סידורי החופשה תוכלו להזמין באמצעות האינטרנט. החל מטיפול בסידורי הלינה באמצעות הזמנת בתי מלון, דרך הזמנת רכב שכור או כרטיסי נסיעה ברכבת התחתית של העיר ועד כרטיסי כניסה למקומות הבילוי המרתקים של היעד אליו תגיעו.

5 

סנטורס בעלת רשיון למכירת כרטיסי טיסה של כל החברות התעופה

הרשמו למועדון הלקוחות של סנטורס

האתר נבנה ע"י אמדאוס ישראל
   אתר מאובטח       
2016 © כל הזכויות שמורות suntours