סנטורס מחוברת למערכת ההזמנה של חברות התעופה הבינלאומית ומאפשרת לבצע השוואה של טיסות זולות לחו"ל באופן פשוט וידידותי.



יעדים נוספים
כיוון אחד
הלוך ושוב
רב יעדים
מבוגרים
ילדים
תינוקות
גיל הזהב
מבוגרים
ילדים
  • חבילת נופש
  • טיסות שכר
* מבוססות על טיסות שכר
טיסה מלון טיסה ומלון
הלוך ושוב כיוון אחד
מבוגר
ילד

הזמנת טיסה סדירה

אחת ההתלבטויות הגדולות של כל אחד בטרם הוא נוסע לחופשה בחו"ל היא איזו טיסה להזמין, כאשר ההתלבטות היא בדרך כלל האם להזמין טיסה סדירה שתאפשר לו להגיע אל היעד בו הוא בחר בתוך זמן קצר, או האם לתור אחר טיסות בעלות עצירת ביניים, שעשויות להיות זולות יותר אך כרוכות בהמתנה ארוכה בשדה התעופה של היעד בו עוצרים.

מדוע לא כדאי להזמין טיסה בעלת עצירת ביניים

הזמנת טיסה סדירהאלה שמעדיפים את טיסות הקונקשן, טיסות בעלות טיסות המשך, עושים זאת בדרך כלל על מנת לחסוך כספים. הרי אף אחד לא יעדיף לטוס ליעד כלשהו בדרך ארוכה ומפותלת הרבה יותר מאשר הדרך בה יטוס בעת הזמנת טיסה סדירה סתם כי בא לו.

טיסות אלה בדרך כלל אפילו לא מאפשרות את ההנאה מהיעד בו תנחתו, מאחר שזמני ההמתנה הם בדרך כלל מספר של שעות שלא מאפשר לך לצאת ולחקור את העיר, אלא רק מותיר אותך בשדה התעופה להמתין לטיסת ההמשך.

במקרה אחר, הטיסה הראשונה מאפשרת לך להיות ביעד בו נחתת זמן ארוך, אך הנחיתה מתבצעת לפי רוב בשעות מאוחרות, אז עומדות בפניך שתי אפשרויות לא אטרקטיביות, בלשון המטעה, כשהאחת היא לישון באי נוחות בשדה התעופה והשנייה היא להוציא סכום כסף נוסף על בית מלון בו תוכל לבלות את הלילה.

מדוע כדאי לבצע הזמנת טיסה סדירה

מכיוון שכך, טיסה סדירה תהיה באופן גורף הפתרון האידיאלי. ראשית, בפני כל נוסע עומדת האפשרות לבדוק היטב בין חברות התעופה ולנסות ולמצוא טיסה סדירה זולה יחסית לטיסות הסדירות האחרות. שנית, ואולי הדבר החשוב ביותר, לא ניתן להשוות את הנוחות לה זוכה הנוסע בעת הזמנת טיסה סדירה, לעומת הבלאגן שישרור סביבו אם אכן יבחר לטוס בטיסה עם עצירת ביניים.

5 

סנטורס בעלת רשיון למכירת כרטיסי טיסה של כל החברות התעופה

הרשמו למועדון הלקוחות של סנטורס

האתר נבנה ע"י אמדאוס ישראל
   אתר מאובטח       
2016 © כל הזכויות שמורות suntours